A A A

Media o nas

     W tym dziale prezentujemy fragmenty artykułów, filmów i materiałów prasowych o naszej działalności i prowadzonych projektach.

 • Jelonka 2012 meto

  Artykuł w portalu regionalnym www.jelonka.com o Centrum Kultury i Rozwoju Karkonoszy które przeprowadziło badania termowizyjne zjawiska inwersji temperatury. Badania te posłużą budowie mikro modelu klimatycznego Kotliny Jeleniogórskiej.

 • JG24.pl rekord temp.

      Padł rekord temperatury naszej stacji meteorologicznej w Jeleniej Górze - Jagniątkowie na terenie Pierwszej Winnicy Karkonoskiej.  Temperatura 20 sierpnia o godzinie 14:22 wyniosła +36,2 °C.  Poniżej artykuł na ten temat który ukazał sięw serwisie JG24.pl

 • JGinfo.pl - 2012

  Artykuł w portalu regionalnym jgfakty.pl  na temat projektu Linowej Kolei Karkonoskiej w Jeleniej Górze - Jagniątkowie

 • Jelonka.com 2012

  Polecamy ciekawy artykuł na temat Pierwszej Winnicy Karkonoskiej której projekt prowadzimy przy gospodzie Wedle Bucków należącej do naszego fundatora. Uruchomiliśmy w  winnicy oraz stację METEO opartą o osprzęt firmy Oregon Scientific i oprogramowanie Cumulus.

 • Nowiny Jel. 2012

       W numerze 34 Nowin Jeleniogóskich ukazał się interesujący artykuł o naszym projekcie Linowej Kolei Karkonoskiej. Zapraszamy Pańśtwa do zapoznania się z tym artykułem.

 • Twoja Pogoda 2012

  Ukazał się artykłu o naszej winnicy w największym portalu o pogodzie i turystyce www.twojapogoda.pl
   zapraszamy do zapoznania się z tym ciekawym artykułem: Pierwsza Winnica u stóp Karkonoszy